четвер, 22 лютого, 2018, 11:46 Регіони
Москаль про акцію у Тячеві: Російським спецслужбам не вдасться розхитати ситуацію на Закарпатті
Фото прес-служби  Тячівської РДА
Фото прес-служби Тячівської РДА

Конфлікт під стінами Тячівської РДА стався напередодні ввечері. Кілька людей вимагали від голови місцевої РДА зібрати позачергове засідання сесії й прийняти вимогу про імпічмент президента України Петра Порошенка.

Не отримавши задоволення своїх вимог чоловіки почали палити шини під стінами місцевої РДА. Врешті конфлікт вдалося залагодити. Правоохоронці на місці залагодили ситуацію.

 В РДА вже прокоментували ситуацію, – назвали її замовною акцією. Більше того, як запевняють місцеві чиновники, російські ЗМІ почали транслювати події в Тячеві майже в режимі онлайн.

«Дану новину почали показувати на російському телебаченні. Така зацікавленість та оперативність закордонних ЗМІ до маленького провінційного містечка на Закарпатті здається дуже дивною. Тож напрошується запитання, а хто за цим усім стоїть, і кому вигідно дестабілізувати ситуацію в одному з найбільших районів України і Закарпаття. І чи не має хтось наміру такими провокаціями повторити сценарій, який колись було розіграно на Сході, що призвело до війни і кровопролиття. Це дуже хвилює більшість мешканців Тячівщини, які завжди жили у мирі і спокої і були прикладом толерантності для інших. Відповідь хотілося б почути від СБУ та правоохоронних органів», – йдеться в офіційній заяві Тячівської РДА.

В тому, що ситуація покликана дестабілізувати ситуацію на Закарпатті і в Україні, зокрема, переконаний і голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

«У тому, що саме Росія зацікавлена будь-яким чином розхитати ситуацію на Закарпатті, немає жодних сумнівів, – заявляє Геннадій Москаль. – Протягом минулих двох років російські спецслужби неодноразово влаштовували різноманітні провокації в нашій області. Це і сумнозвісний план «шатун» із використанням русинської теми, і стели з провокативними надписами угорською мовою на межі Берегівського й Виноградівського районів, і спроба підриву пам’ятника на Верецькому перевалі. А тепер використовують наче сліпих кошенят дешевих політичних маргіналів із Тячівського району. Пояснюю цим персонам, у котрих вата в голові, що органи місцевого самоврядування діють чітко в межах наданих їм законодавством повноважень.

Процедура імпічменту Президента розписана в ст. 111 Конституції України і ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України. Ні Тячівська, ні інші місцеві ради не можуть розглядати питання імпічменту, це все одно, що просити тячівських депутатів проголосувати за приєднання Закарпаття до Парагваю. Закликаю мешканців Тячівщини не піддаватися на дешеву провокацію купки маргіналів, котрі своїми діями штовхають Закарпаття до того, що відбулося на Донбасі. Усі спроби російських спецслужб розхитати ситуацію в області закінчилися провалом, так само буде і з цією», – йдеться в заяві Москаля на його офіційному сайті. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 23:30 :32