live
Новини » Львів

Мешканці Зимної Води перекривали міжнародну трасу – вимагали не закривати лікарню у селі

Фото: varta1.com.ua

Сьогодні близько 11.30 кілька десятків мешканців села Зимна Вода перекривали трасу Львів-Шегині, ходячи пішохідним переходом.

Про це 22 лютого IA ZIK повідомили в прес-службі патрульної поліції Львівщини.

Як повідомили в патрульній поліції, близько 11.30 відбулося перекриття. Тривало воно недовго – 10-15 хв. Близько 20-30 людей ходили по пішохідному переходу і потім розійшлися. Основана вимога – не закривати лікарню у Зимній Воді.

Фото: varta1.com.ua
Фото: varta1.com.ua

«Патрульні поліцейські забезпечували охорону громадського порядку, інформували водіїв», – повідомили в прес-службі.

Як повідомляється на офіційному сайті Зимноводівської сільської ради, про закриття амбулаторії не йдеться. У рамках медичної реформи, первинна медична допомога має надаватися сімейними лікарями, а вторинна (спеціалізована) медична допомога надається за скеруванням сімейного лікаря вузькоспеціалізованими лікарями в закладах, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) допомоги.

Втілення медичної реформи у Зимній Воді обговорили на рараді за участю керівництва району, сілького голови, депутатів сільської ради та лікарів Зимноводівської амбулаторії 14.02.2018 року.

«В результаті дискусії домовлено, що в приміщенні нашої амбулаторії буде з часом функціонувати фактично два окремих медичних підрозділи: амбулаторія сімейної медицини, яка буде надавати первинну медичну допомогу та відділення (чи окремий підрозділ) поліклініки Пустомитівської центральної районної лікарні, який буде надавати вторинну (спеціалізовану) медичну допомоги в амбулаторних умовах в с. Зимна Вода.

Фото: varta1.com.ua
Фото: varta1.com.ua

Таким чином буде забезпечено в приміщенні нашої амбулаторії роботу рентгенкабінету, УЗД-діагностики, клінічної лабораторії, фізкабінету, масажного кабінету та вузькоспеціалізованих лікарів: акушера – гінеколога, хірурга, невролога та інших.

Такий шлях вирішення даного питання забезпечить потреби мешканців села Зимна Вода та сусідніх населених пунктів у доступному і якісному медичному обслуговуванні, сприятиме ефективному використанню приміщення, збереже спеціалістів та фінансові ресурси», – сказано у повідомленні.

Loading...