Новини » Регіони 22 лютого, 2018, 14:40
Луцька мерія вивчає вимоги перевізників про підвищення вартості проїзду у маршрутках

У Луцькій міськраді вивчають пропозиції та розрахунки щодо підвищення тарифів на проїзд у маршрутних таксі, надані перевізниками.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету.

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міськради Віктор Кукішев поінформував про організацію руху на автобусних маршрутах підприємствами ПрАТ «Луцьке АТП 10701», ПП «АТП №1», ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД та КП «Луцьке підприємство електротранспорту». Він зауважив, що проведено аналіз роботи підприємств щодо виконання ними умов договорів на перевезення пасажирів та стану реагування на скарги та звернення громадян.

Також він зауважив, що управлінням транспорту та зв’язку проведена організаційна робота із обстеження пасажиропотоків на чотирьох автобусних маршрутах (9а, 10, 47, 25).

Під час обговорення свою точку зору висловили й представники перевізників. Вони нарікали на збитковість роботи і просили у міської влади збільшити вартість проїзду у маршрутних таксі.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зауважив, що міська влада розуміє прохання перевізників. За його словами, пальне й справді значно зросло у вартості і є всі підстави для перегляду тарифів. Однак, він наголосив, що ніхто не прийматиме таке рішення просто так.

Григорій Недопад зазначив, що нині департамент економічної політики та управління транспорту та зв’язку міської ради вивчають надані перевізниками документи, розрахунки, дообстежують маршрути. Він нагадав перевізникам, що є відповідна процедура, яка передбачає, зокрема, й громадське обговорення. Григорій Недопад наголосив, що розуміють перевізників, але міська влада переживає за інтереси лучан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:46 :21