четвер, 22 лютого, 2018, 22:45 Економіка
Кучеренко: Олігархи мають компенсувати населенню встановлення міжбудинкових лічильників
ZIK
ZIK

Олігархи, які є власниками усіх облгазів, повинні так чи інакше компенсувати всі затрати, які люди здійснили для облаштування будинків індивідуальними лічильниками.

Про це заявив міністр з питань житлово-комунального господарства України у 2007-2010 роках Олексій Кучеренко в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

Експерт з ЖКГ зауважив, що нещодавно був прийнятий новий закон, за яким населенню не мають права ставити загальнобудинкові прилади обліку. Але поряд з цим не прийнята постанова, яким чином мають бути компенсовані витати, якщо жителі будинку за свій рахунок поставили лічильник.

«Народні депутати своїм смішним законом збили хвилю обурення, але не врегулювали питання щодо того, за чий рахунок облгази будуть ставити лічильники. Я можу сказати тільки одне: це питання заполітизоване!», – наголосив Кучеренко.

Він пояснює, що ціна питання встановлення одного лічильника разом з проектом –щонайменше 2 тисячі гривень, а то і більше. І якщо в Україні 3,5 мільйонів домогосподарств залишається без лічильників, то потрібно щонайменше 7 мільярдів гривень на повне облаштування.

«Або ці кошти знову витягнуть із карманів українців, або ж сам олігарх, який є власником облгазів, компенсує витати. Але наразі цього робити ніхто не хоче.

Прогнозую, що це питання дуже гостро постане в ході усіх передвиборчих кампаній. Тому громадяни мають зберігати усю документацію, яка підтверджує їхні витати на обладнання та встановлення приладів», – наголосив Олексій Кучеренко.

Читайте також: Кучеренко про «стимулюючі» тарифи: За цим стоїть тільки обкрадання населення

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 00:37 :07