четвер, 22 лютого, 2018, 1:10 Політика
Корбан про Майдан: Чому ми поставили клеймо, нібито «не вийшло»?
ZIK
ZIK

Зміни відбуваються, але поки що робиться один крок вперед, а два – назад.

Таку думку виловив екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Чому ми даємо оцінку Майдану та ставимо клеймо, що «не вийшло»? Я вважаю, що «поки що не виходить», і це абсолютно різні сприйняття!

А не виходить через те, що ми маємо дещо «сільські» реформи. Вони проходять, але робиться один крок вперед, а два – назад», – констатував Геннадій Корбан.

На думку політика, країна опинилася в такій ситуації, що хтось майте вийти і взяти на себе відповідальність за її майбутнє. Мають з’явитися люди-прогресори, які витратять 5-10 років свого життя на країну.

«Можливо, це буде неприємно чути, але нашу країну зараз нічого не об’єднує. Нас не об’єднують ні територія, ні релігія, ні мова.

Тоді чому ж ніхто із політиків не вийде і не скаже, що є дві речі, які все ж можуть нас об’єднати – це добробут населення та колективна безпека?!», – підкреслив Корбан.

Він певен, що в країні, де триває війна, а більшість населення – на межі бідності, головними об’єднуючими чинниками мають стати соціальна справедливість та національна безпека.

«Українці, які прожили таку складну історію на шляху до своєї незалежності, наділені сильним почуттям – вони дуже гостро відчувають несправедливість та брехню», – підкреслив Геннадій Корбан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 03:04 :18