live
Новини » Політика

Генпрокурор не розумів, що його чекає у процесі Януковича, – науковець-юрист

ZIK

Генеральному прокурору Юрію Луценку не варто робити публічних прогнозів щодо резонансних справ. Те, що роблять очільники такого рівня, має виглядати серйозно та грунтовно. Роблячи прогноз у справі Януковича Юрій Луценко не розумів того, що його буде очікувати в судовому процесі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив старший науковий співробітник Інституту держави і права Микола Сірий.

«Публічні звернення щодо долі судового процесу в справі Януковича є абсолютно неприпустимі для Генерального прокурора. Для статусу такої особи якщо він публічно дав слово, то має дотримуватися цього слова і те, що він говорить має здійснитися, бо він представляє закон.

Якщо Луценко робив заяви що у вересні 2017 року ця справа вже буде закінчена і країна отримає вирок, то це означає, що Юрій Віталійович непрофесійно підійшов до цього питання», – зауважив пан Сірий.

На переконання експерта, це означає, що ані Юрій Луценко, ані ті люди, які поряд, до кінця не розуміли того, що їх буде очікувати в судовому процесі над Януковичем.

«Пам'ятаєте, спочатку пан Луценко заявляв, що він буде обвинувачем в цьому процесі. Потім він у сусідньому процесі оголошував підозру телевізорові. Тобто ми повинні йти до того, що якщо ми держава і ми себе поважаємо, то те, що роблять очільники такого рівня, має виглядати серйозно, грунтовно і не один день», – вважає пан Сірий.

За словами гостя програми, пан Луценко і зараз продовжує робити заяви, хоча щодо справи Януковича він майже не дає коментарів, бо розуміє, що нічого відповісти.

«Але Юрій Луценку треба все таки зібратися зі силами та емоційно і хоча би другу половину судового процесу, у справі Януковича, провести на належному рівні, з підготовкою і акцентами», – підсумував Микола Сірий.

Читайте також: Семен Семенченко: Коли ми приїхали до маєтку Луценка, зрозумів, якими ми були ідіотамиLoading...
Loading...
Loading...