Новини » Економіка 22 лютого, 2018, 20:15
Екс-міністр: Тарифна політика в Україні стала антиспоживацькою та антинародною
ZIK
ZIK

Нинішня ціна на газ – незаконна, економічно необгрунтована і злочинна відносно житлово-комунального господарства, теплокомуненерго та насамперед споживачів.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив міністр з питань житлово-комунального господарства України (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Гість програми зауважив, що для багатьох українців, які на сьогодні не отримали права на субсидію, оплатити платіжки, особливо за січень, стало важко.

«Система так побудована, що платіжки і розміри від місяця до місяця можуть коливатися у 1,5-2 рази. Тому якось треба пережити, але далі так продовжуватися не може і не буде, я вам гарантую це. Це просто свідчення того, що тарифна політика у державі просто зайшла у глухий кут і стала антиспоживацькою та антинародною», – заявив колишній міністр з питань житлово-комунального господарства.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, чи можливо уникнути підвищення ціни на газ, наголосив, що уряд усупереч законодавству України намагається цю ціну, назвавши її ринковою (хоч ринку і немає, зауважив Олексій Кучеренко), прив’язав ціну газу до так званого імпортного паритету.

«Тобто, газ український, а ціна чомусь, наче він із Німеччини транзитом назад до нас повертається», – зазначив гість програми.

На його думку, підвищення ціни на газ – це вкрай недалекоглядне рішення уряду.

«Глибока проблема полягає у тому, що прем’єр Яценюк, якого вже немає в уряді, міністр фінансів Яресько, яка чортзна-де, Гонтарева, яка дев’ять місяців на роботу не виходить… і Президент Порошенко – ці чотири людини взяли за нас із вами зобов’язання перед нашим основним кредитором МВФ щодо прив’язки цієї ціни на газ до імпортного паритету. Але закони України вони всі, насамперед прем’єр, усі члени Кабміну, які за це проголосували, грубо порушили», – заявив Олексій Кучеренко та наголосив, що нинішня ціна на газ – незаконна і економічно необгрунтована.

«А я особисто вважаю, що вона злочинна відносно житлово-комунального господарства, теплокомуненерго та насамперед споживачів», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 22:01 :41