четвер, 22 лютого, 2018, 14:56 Політика
Чвари в Україні – це проблеми демократії, – Шушкевич
ZIK
ZIK

Українська влада діє в інтересах держави, згідно своєї Конституції. Тому у неї можуть виникати непорозуміння із Європейським Союзом чи США.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив голова Верховної Ради Республіки Білорусь (1991-1994) Станіслав Шушкевич.

«Тиск Заходу і відповіді української влади є справою конкуренції. Я переконаний, що нинішнє керівництво є високо кваліфікованим. Воно викинуло всіх російських ворожих спеціальних агентів. Президент, уряд та ВР не зраджують державу, а діють в її інтересах», – зазначає експерт.

Україна є демократичною країною зі своїми законами, правилами та Конституцією. Вона не може постійно догоджати Заходу, підкреслює гість програми. 

«На Заході амбіційні політики думаю про те, що вони мають бути переобраними на наступний термін. До прикладу, Україна хотіла отримати летальну зброю. Та того, хто надав би її, почали б вважати дивним. Це питання складне. Кожен, хто займається політикою, думає про те, як виглядає з боку, адже голос залишається за виборцями», – коментує Станіслав Шушкевич.

Екс-голова ВР підкреслив, що у Білорусі не буває виборів – є тільки їх імітація.

«У Білорусі все зовсім по-іншому. Нікому не дають вибирати, голосів не рахують, тільки створюють ілюзію процесу. Демократичний Захід також є непростим, бо має різноголосся. Звернімо увагу на те, що сталося в Чехії. Там громадяни справді підтримали людину, якій симпатичний Путін», – говорить гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 13:04 :32