четвер, 22 лютого, 2018, 11:39 Світ
Через порушення правил безвізу 65 громадян Грузії примусово видворили з Німеччини

Німеччина видворила на батьківщину 65 громадян Грузії у зв’язку з порушенням правил безвізового режиму з Євросоюзом.

Про це агентству IPN повідомили в посольстві Грузії в Берліні, інформує Грузия Online.

За повідомленням користувачів соцмереж, громадяни, які зазнали реадмісії, проживали в землях Північний Рейн-Вестфалія та Баден-Вюртемберг.

Як розповідають самі іммігранти, наразі адміністративні суди Німеччини розглядають велику кількість справ про депортацію, причому рішення приймаються в прискореному режимі.

Останнім часом низка європейських країн, зокрема, Німеччина, Ісландія та Швеція, висловили занепокоєння у зв’язку зі зростанням кількості скоєних громадянами Грузії злочинів та збільшенням кількості запитів про надання притулку.

За даними МВС Німеччини, кількість заявок з боку громадян Грузії із проханням надати притулок у вересні склала 238, в жовтні – 355, в листопаді – 444, в грудні – 522, а в січні – 745.

Міністр закордонних справ Грузії Михайло Джанелідзе заявив, що уряд Грузії посилить поліцейську співпрацю з європейськими партнерами задля боротьби з організованою злочинністю і проведе в країні інформаційну кампанію для скорочення кількості осіб з Грузії, які шукають притулку в країнах Шенгенської угоди.

Безвізовий режим між Грузією і ЄС набув чинності 28 березня минулого року. Як відомо, Євросоюз залишив за собою право задіяти механізм призупинення безвізового режиму, якщо з третіх країн збільшиться кількість нелегалів, необґрунтованих заявок про надання притулку чи їхні громадяни створять загрозу внутрішній безпеці ЄС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 08:49 :37