середа, 21 лютого, 2018, 21:32 Суспільство
Волонтер про новий сухпайок: Насправді це їсти неможливо
ZIK
ZIK

Неприпустимо, що на четвертому році війни в країні тільки зростає кількість магазинів Roshen, а фінансування армії не покращується.

Про це заявила волонтер, керівник Об’єднання добровольців Олена Живко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Волонтер прокоментувала призначення Президентом України Петром Порошенком нового керівника держконцерну «Укроборонпром», ним став Павло Букін.

«Зміна кадрів не змінює систему. Порошенко змінює кадри, щоб зняти з себе відповідальність і показати, що щось робиться. Але ми бачимо, що вже четвертий рік триває війна і абсолютно нічого не змінюється», – констатувала Живко.

На думку волонтера, проблема в тому, що війна сьогодні стала надто політизованою. Політика і корупція стали тотожними речами, а очолює це все Президент України, який є головнокомандувачем армії.

«Дуже шкода, що війна і пролита кров наших хлопців для корупціонерів стали захистом, мовляв, не розпочинайте будь-яких акцій, мітингів та пікетів, бо в країні йде війна.

Для корупції знайшли дуже зручну ширму – військова таємниця. Але якщо показують пересування наших танків на сепаратистських сайтах, то це не державна таємниця. А як тільки мова заходить про фінансування армії та закупівлі, то одразу ж з’являється військова таємниця», – зауважила керівник Об’єднання добровольців.

Зокрема, волонтер зауважила і про те, в якому ганебному стані зараз військова форма та сухпайки для солдат.

«Зараз влада стверджує, що придумала новий сухпайок для військових. Але насправді це їсти не реально, і якби в США військових годували таким, то організацію, яка виграла тендер, звинуватили б у зраді національних інтересів.

Це неприпустимо, що на четвертому році війни у нас тільки збільшується кількість магазинів Roshen, а фінансування армії не покращується. Натомість на фронті досі залишаються добровольчі батальйони, які забезпечуються виключно небайдужими громадянами, а от держава їм абсолютно не допомагає», – підкреслила Олена Живко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 00:29 :47