Новини » Політика 21 лютого, 2018, 5:30
Віталій Титич про справу Майдану: Меморіал – це місце злочину, який ми захищаємо
ZIK
ZIK

Меморіал Героям Небесної сотні це місце злочину, яке ми протягом чотирьох років захищаємо від перебудов.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив адвокат сімей Героїв Небесної сотні Віталій Титич.

«Якщо бути об’єктивним, то Меморіал це не тільки місце увіковічення, це місце злочину, яке ми протягом чотирьох років захищали і захищаємо від проведення різноманітних толок та перебудов. Ці речі закріплені певними процесуальними заявами до Ради, щоб ці дерева не спиляли, чи не зробили щось інше. Поки ми не зафіксуємо момент, що наприклад захист заявить про відсутність потреби щось шукати і ми будемо в цьому впевнені і тоді буде можливо переходити до інших речей», – переконаний пан Титич.

Крім того, адвокат нагадав, що одну з ділянок на Інститутській вдалося врятувати від нелегальної забудови.

«Ця площа на Інститутській є частиною мого життя. Я представляю інтереси Національного художнього музею. Там мав бути корпус музею. Ми ледь відбили цю ділянку від бандитів, які хотіли збудувати якийсь парк з паркінгом. А тут мало бути відділення сучасного мистецтва художнього музею», – відзначив гість програми.

Водночас, народний депутат Батьківщина Ігор Луценко зауважив, що жоден із меморіальних елементів, які знаходяться у Києві на алеї Героїв Небесної сотні, Інститутській чи Грушевського належним чином не документовані і не взяті під охорону.

«Тобто будь-яка людина, яка прийде розіб’є молотком плиту, то єдине покарання для неї лише адміністративний штраф, бо це нічиє майно і взагалі невідомо, що там знаходиться з точки зору права. Тут є питання до київської влади, чому вона не зробила чогось офіційного», – дивується пан Луценко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 18:31 :25