середа, 21 лютого, 2018, 15:20 Події
Відсутність Порошенка на засіданні про держзраду Януковича – неповага до суду, – політолог
ZIK
ZIK

Присутність Петра Порошенка на засіданні щодо держради Януковича була б дуже важливою. Попри занедбаність українських судів, не варто забувати, що ця гілка влади вважається незалежною, тому її варто поважати як рівну.

На цьому в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) наголосив політолог Валентин Гладких.

На думку експерта, із політичної точки зору те, що Петро Порошенко вирішив давати свідчення у справі проти Януковича по скайпу – неповага до суду.

«Я не бачу підстав, чому Президент не може прийти особисто і дати свідчення, як це роблять звичайні громадяни України. Так, можливо, він витратив би трохи більше часу – на дорогу, однак із точки зору поваги до суду, його присутність була б дуже важливою», – вважає Валентин Гладких.

Окрім цього, він зазначив, що не варто забувати, що попри занедбаність українських судів, насправді ця гілка влади є незалежною і її варто поважати як рівну.

«Більше того, він (Петро Порошенко, – ZIK) раніше писав про те, що особисто прийде в суд. Та ніхто ж не питає, чи хоче хтось прийти в суд. Тебе викликають, тому мусиш прийти, не залежно від того, чи хочеш це робити», – наголосив політолог.

Тому він переконаний, що навіть у «підсвідомому підході до цього питання» простежується певна зверхність.

«До речі, я б на місці Петра Порошенка почав би нервувати, бо інший, хто включається в суді по скайпу – Янукович», – каже експерт.

Читайте також: Порошенко засвідчив, що бачив особисто регулярні російські війська у Сімферополі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 00:38 :22