Новини » Суспільство 33

В Ризі відбулись заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

В столиці Латвії українські та латиські активісти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та провели флешмоб «Крим – це Україна».

Про це повідомляє Укрінформ.

Спочатку в місцевій парафії Української греко-католицької церкви пройшла молитва по загиблим українським героям. Після чого були запалені лампадки та покладені квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку в парку Кронвальда в центрі міста. Вечір продовжився в Українському Посольстві в Ризі.

Тимчасовий повірений України в Латвії Аліса Подоляк сказала коротку передмову, в якій зокрема згадала знайомих їй людей, які загинули на Євромайдані та запросила присутніх на перегляд фільму «Небесна сотня у вирій полетіла», створений на литовській кіностудії «Араттафільм».

Після перегляду відбулося обговорення та обмін думок щодо трагічних подій чотирирічної давнини з Петром Оларом – режисером фільму і директором студії «Араттафільм».

На закінчення низки заходів пройшло фотографування для флешмобу «Крим – це Україна», адже саме з 20 лютого російське керівництво почало впровадження плану окупації Криму.

 

Loading...
Loading...
Loading...