середа, 21 лютого, 2018, 1:45 Спорт
У Лізі чемпіонів «Баварія» розгромила «Бешикташ», а «Челсі» і «Барселона» зіграли внічию
Гравець «Барселони» Ліонель Мессі забиває гол у ворота «Челсі». Фото: twitter.com/ChampionsLeague

Вчора, 20 лютого, у Мюнхені та Лондоні відбулися чергові поєдинки 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.

Футболісти «Баварії» з рахунком 5:0 завдали поразки стамбульському «Бешикташу», а «Челсі» у паралельному матчі не зміг утримати переможний результат у зустрічі з «Барселоною» – 1:1, повідомляє ukrinform.ua.

Вже на 16-й хвилині гості мюнхенської «Альянс Арени» залишилися у меншості – за фол останньої надії червону картку отримав екс-захисник київського «Динамо» хорват Домагой Віда, який перейшов у «Бешикташ» цієї зими. Чисельну перевагу «Баварія» реалізувала ще до перерви: на 43-й хвилині Давід Алаба виконав зручну передачу, якою в глибині штрафного майданчика скористався Томас Мюллер, перегравши іспанського голкіпера стамбульців Фабрісіо. Справу до розгрому довели у другому таймі Кінгслі Коман (53), Томас Мюллер (66) і двічі Роберт Левандовський (79, 88).

На лондонській арені «Стемфорд Брідж» команди обмінялися голами після перерви – на 62-й хвилині рахунок відкрив хавбек «Челсі» Вілліан, а через 13 хвилин паритет відновив форвард «Барселони» Ліонель Мессі.

Володарі путівок до чвертьфіналу в цих протистояннях визначаться 14 березня на аренах «Бешикташ Парк» в Стамбулі і «Камп Ноу» в Барселоні.

У середу, 21 лютого, свої перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проведуть донецький «Шахтар» і римська «Рома», «Севілья» і «Манчестер Юнайтед». Повторні матчі в цих парах намічені на 13 березня.

Нагадаємо, минулого тижня «Базель» програв «Манчестер Сіті» (0:4), туринський «Ювентус» і лондонський «Тоттенгем» зіграли внічию (2:2), чинний володар титулу мадридський «Реал» здобув вольову перемогу над «Парі Сен -Жермен» (3:1), а «Порту» був декласований «Ліверпулем» (0:5). Матчі у відповідь ці команди проведуть 6 і 7 березня.

2018-12-18 20:06 :39