середа, 21 лютого, 2018, 20:55 Суспільство
США підштовхують Україну до реформи, яка мала розпочатися з 1 січня, – Хижий
ZIK
ZIK

Навіть американці логічно підштовхують нас до певних кроків, а саме до реформи в Міністерстві оборони та Генштабі.

Про це заявив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Володимир Хижий в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Фахівець прокоментував статтю американського видання The New York Times, яке написало про зростання корупції у Міністерстві оборони України через значне збільшення витрат на військову сферу.

«Я впевнений, що американці логічно підштовхують нас до певних кроків, а саме до реформи в Міністерстві оборони та Генеральному штабі, яка мала розпочатися з 1 січня 2018 року.

Зокрема, йдеться про те, що міністр оборони має бути цивільною особою, а військові мають бути відділеними від грошей. Я як військовий можу підтвердити, що це правильна стратегія, адже воєнні не повинні перейматися організаційними питаннями», – вважає Хижий.

Експерт пояснює, що розподіл повноважень між Міністерством оборони та Генштабом мають бути розподілені таким чином, що Генштаб має визначати потреби військових, а Міноборони – організовувати забезпечення.

«Я замаюся військовою логістикою щонайменше 30 років. І можу сказати, що логістика, яку зараз нібито формує Міністерство обороти, була сформована ще за старих часів.

У командира має бути тільки одне завдання – як відправити своїх солдатів у бій. Натомість система забезпечення має працювати окремо, щонайбільше у 2-3 ланки управління, інакше виникатиме хаос, як зараз», – підкреслив Володимир Хижий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 09:32 :11