середа, 21 лютого, 2018, 15:09 Економіка
Економіка страждає через величезну кількість помилок уряду «клятих попередників», – Давиденко
ZIK
ZIK

Найбільшою помилкою попередньої влади було те, що вона витратила усі державні заощадження. Адже чотири роки величезними надзусиллями курс української валюти стримувався на рівні восьми гривень, за цей час було спалено усі резерви державної казни, тому дуже виріс і сам державний борг.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорив головний редактор VoxUkraine Борис Давиденко.

«Якщо говорити про 2014 рік, з огляду, наприклад таких катаклізмів як втрати Криму чи початку війни на сході України, то економіка України на той час вже була у поганому стані. Тобто «кляті попередники» дійсно зробили неймовірну кількість економічних помилок і навіть, якщо б все було дуже спокійно та не відбулося б історичних подій на Майдані, все одно економіка України мала б падіння», – сказав Давиденко.

На його думку, найбільшою помилкою попередньої влади було те, що вона витратила усі державні резерви.

«Чотири роки величезними надзусиллями курс української валюти стримувався на рівні вісім гривень. За цей час було спалено усі резерви державної казни, тому дуже виріс і сам державний борг. Фактично відбувся так званий перекіс, але, безумовно, це не було б 25-28 гривень за долар, як зараз», – наголосив гість.

За його словами, якщо б приватний бізнес відчував, що в Україні існує верховенство права, то зараз набагато кращою була б і економічна ситуація у державі.

«У попередні роки структурі приватного бізнесу в Україні нанесли величезний удар. Адже була зруйнована довіра до судової системи і верховенства права через масовий перерозподіл інтересів бізнесу, тобто рейдерство. Тому, якщо ж говорити і про суб’єктивні фактори, то йдеться про сприйняття людей у постстресовому суспільстві. Коли населення чотири роки живе на грані катастрофи, починає й ставитись до всього дуже негативно. Бо інфляція для бідних переважно є вищою, ніж для багатих, а це звичайно, що несправедливо», – вважає Давиденко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 17:10 :33