середа, 21 лютого, 2018, 12:00 Львів
Шахтарям «Львіввугілля» виплатили 40% заробітної плати за січень
Шахтарі. Фото: 2000.ua/Ілюстративне фото
Шахтарі. Фото: 2000.ua/Ілюстративне фото

За минулий тиждень ДП «Львіввугілля» отримало 30 млн грн від реалізації вугільної продукції. Весь фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати.

Про це під час наради у Сокальській райдержадміністрації повідомила заступник генерального директора ДП «Львіввугіля». 

Загалом гірникам вже виплатили 40% від фонду заробітної плати за січень. 

Окрім того, відповідно до програми здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості, гірникам Львівщини здійснили виплату за грудень 2017 року у сумі 37,6 млн грн. 

Нагадаємо, на початку лютого у ДП «Львіввугілля» пройшла зустріч голови первинних профспілкових організацій шахт та допоміжних підприємств на чолі з головою Львівської територіальної організації профспілки вугільників Олегом Турчиним з т.в.о. генерального директора Олегом Акімовим, головним бухгалтером Тарасом Бабієм, на якій вирішували питання погашення заборгованості за грудень 2017 року та виплати поточної зарплати за січень. 

Після обговорення присутніми було прийнято спільне рішення: кошти, які надходять в держпідприємство від реалізації вугільної продукції скерувати на виплату заробітної плати за січень цього року, зарплата за грудень має бути виплачена з бюджетних коштів, за бюджетною програмою «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної галузі». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 21:19 :57