середа, 21 лютого, 2018, 23:40 Суспільство
Савченко: Росія йде шляхом показового гуманізму
ZIK
ZIK

Україна рано чи пізно дійде до гуманізації системи покарань. Однак для цього має пройти певний період потрясінь і має бути налагоджена система безпеки в країні. Після наведення безпеки у післявоєнний період має відбутися дуже швидка гуманізація.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Надія Савченко, коментуючи запитання про потребу гуманізації системи покарань.

«Росія йде шляхом показового гуманізму, а насправді система залишається дуже жорстокою. Система гуманізму діє в цивілізованих демократичних країнах і найкраща пенітенціартна система діє в Швеції. Там практично немає в'язниць і практично немає злочинів. Гуманізація підштовхує суспільство до того, щоб не було злочинів», – зазначила Савченко.

За її словами, Україна рано чи пізно дійде гуманізації судочинної системи. Однак, на думку Савченко, для цього має пройти певний період потрясінь і повинна бути налагоджена система безпека в країні.

«Справді, не всі злочини передбачають в'язницю, але є такі, що передбачають дуже суворе покарання. Післявоєнний період характеризуються дуже великими кримінальними сплесками. Тому я думаю, що після наведення жорсткої безпеки в країні суворою рукою врешті настати дуже швидка гуманізація для того, щоб люди відчули, що жити можна та жити потрібно, і що держава їм дає таку змогу навіть після скоєння проступку», – переконана народна обраниця.

Читайте також: Через чотири-п’ять років нас чекає велика війна, – Надія Савченко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 09:54 :04