середа, 21 лютого, 2018, 14:23 Світ
Росія існує лише через те, що її утримує Євросоюз, – Муждабаєв
ZIK
ZIK

Сьогоднішня Росія є державою, яка живе лише за рахунок імпорту газу. Якщо Європа відмовиться від її послуг, то агресор точно припинить окупацію півострова та конфлікти із сусідами.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив журналіст, публіцист Айдер Муждабаєв.

«Крим повернеться у склад України. Це не питання віри – такою є логіка історії. Я постійно спілкувався зі своїми бабусями і дідусями, яких колись депортували в Узбекистан. Ви думаєте тоді були шанси повернути Крим? У 1944 році люди жили за тисячі кілометрів від домівок. Будь-кого, хто намагався повернутися, били, викидали. Таке тривало 45 років. Радянський Союз мав силу репресій, але влада занепала, бо втратила сакральність. Люди побачили, що вождь перестав приносити мамонта», – розповідає гість програми.

Нинішня ж Росія є моно-сировинною державою, яка імпортує свій газ у Європу, підкреслює Айдер Муждабаєв.

«Росія існує лише через одну причину: її утримує ЄС за свої гроші. Зверніть увагу на експорт та імпорт. Очевидно, якщо російський газ не потрапив би у європейські енергоносії, то не було війни в Україні, анексії Криму, конфлікту в Грузії», – зазначає журналіст.

Публіцист переконаний: зараз у Європи немає волі боротися проти Росії, але згодом вона обов‘язково з’явиться.  

«Путін є диктатором, який на досягнутому не зупиняється. До дій його підштовхує ситуація в Росії. Ця держава залежна економічно та слабка інтелектуально. Я думаю, що рано чи пізно таки відбудеться холодна війна. Не можуть вживатися два світи: де в одному відправляють автомобіль у космос, а в іншому –на колінах цілують ікони», – коментує Айдер Муждабаєв.

Журналіст наголошує: кримські татари доволі пасивні до пропаганди, бо зростали у Радянському Союзі, де доводилося бути прискіпливим до слів.

«Якщо раптом вночі повісити у Криму прапори України, то вранці мешканці на це не звернуть увагу. Там навіть не було справжнього анти-майдану. Кримські татари – це народ, який знає що таке СРСР. Нас пропагандою не захопиш. Тому більшість мешканців Криму політично пасивні», – пояснює журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:07 :31