середа, 21 лютого, 2018, 22:20 Політика
Надія Савченко відповіла на запитання про те, чи використала її Юлія Тимошенко
ZIK
ZIK

Немає поняття «ворог мого ворога – мій друг», якщо мова йде про політику. У політиці всі один одному вороги. Найголовніше, щоб хоч хтось був другом народу.

Таку думку в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) висловила народний депутат України Надія Савченко.

Гостя програми, відповідаючи на запитання, чи використала її лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, поставивши номером один у партійному списку, щоб підняти свій рейтинг, зауважила, що за два роки у політиці зрозуміла, що там усі використовують усіх.

«Я думаю, що використання було. Я не буду це розцінювати з точки зору людського використання, усе ж таки з точки зору політичного використання. Коли починає діти політика, вмирає все людське… Я думаю, що партія «Батьківщина» говоритиме інше – що я їх використала, щоб вийти із в’язниці», – припустила Надія Савченко та додала, що час розставить усе на свої місця.

Гостя програми також наголосила, що популізм у політиці – «це не сама хвороба, це симптом хвороби».

«Популізм показує те, що у суспільстві є щось, що бентежить людей. Зазвичай це соціальна нерівність і нестача можливостей розвиватися рівноправно. Тому, коли ми будемо говорити, що у політиці лунають такі лозунги «ворог мого ворога – мій друг», то так об’єднуються популісти. Але коли вони доходять до влади, ніколи не розуміють, за що вони прийшли», – каже гостя програми.

Надія Савченко додала, що вона уникатиме популізму і «хаотичного кричання в ефірах».

«Немає поняття «ворог мого ворога – мій друг», якщо говориться про політику. У політиці всі один одному вороги. Найголовніше, щоб хоч хтось був другом народу. Коли ми говоримо про війну, то тут спрацьовує тактика і стратегія «ворог мого ворога – мій друг», – переконана гостя програми.

Читайте також: Надія Савченко зізналася, що працює в напрямку об'єднання з опозиційними політсилами

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 17:20 :41