середа, 21 лютого, 2018, 16:09 Спорт
На Олімпійських іграх-2018 Японія виграла «золото» у командній жіночій гонці ковзанярів

Жіноча збірна Японії сенсаційно виграла в Нідерландів у фіналі ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в ковзанярській командній гонці. Команда країни Висхідного сонця виграла у принципових суперниць з різницею більш ніж в секунду.

Японки сенсаційно виграли командний турнір у ковзанярському спорті / Reuters

В Пхьончхані (Південна Корея) сьогодні, 21 лютого, завершився фінальний забіг в жіночій командній гонці олімпійського турніру в ковзанярському спорті.

Жіноча збірна Японії сенсаційно обіграла команду Нідерландів, повідомляє sport.unian.ua. Збірна Японії подолала дистанцію у фіналі з результатом 2 хвилини 53.89 секунди. У той же час, голландки поступилися більше секунди – 2:55.48.

У фіналі В перемогла збірна США, яка завоювала бронзові медалі, взявши гору над сусідками із Канади – 2:59.27 проти 2:59.72.

2018-09-24 05:33 :55