середа, 21 лютого, 2018, 15:30 Економіка
Інвестори не вірять у зміни України, – Давиденко
ZIK
ZIK

Постійне економічне зростання України можуть забезпечити іноземні інвестори. Однак такі бізнесмени бояться вливати сюди кошти, бо недовіряють нашій владі.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив головний редактор «VoxUkraine» Борис Давиденко.

«Не існує кнопки «підвищити рівень довіри до влади». Цей уряд не впорався із головним завданням – боротьбою проти корупції найвищого рівня, тому й не дивно, що його не люблять», – наголошує гість програми.

Попри те, цілком зрозуміло, куди йдуть податки українців, підкреслює головний редактор «VoxUkraine».

«Цього року в бюджеті буде трильйон гривень. 400 мільярдів спрямують на соціальні видатки, 70 піде на армію і так далі. Є проблеми з ефективністю використання коштів, проте фундаментальний конфлікт –  у нашій казні тільки 40 мільярдів доларів. Для порівняння щорічно 20-25 мільярдів євро Німеччина витрачає тільки на підтримку стану доріг», – розповідає редактор Давиденко

Та й, за його словами, бюджет України зростає лише «арифметично» –левову частку коштів з’їдає інфляція.

«В Україну має інвестувати іноземний бізнес. У наших реаліях це єдиний спосіб забезпечити постійне зростання економіки. Що для цього потрібно? Забезпечити захист прав власності. На жаль, немає кнопки, яка забезпечить чесні суди. Тому й інвестори не вірять у кроки влади, не хочуть вливати свої кошти. Безумовно, за п’ять років у нас відбувся прогрес. Але його треба пришвидшити, зважаючи на те, якого сусіда ми маємо», – говорить експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 12:21 :46