середа, 21 лютого, 2018, 23:34 Політика
Зараз час «вінницьких», нічого – почекаємо, – Геннадій Корбан
ZIK
ZIK

Пригадайте 2014 рік, коли Дніпро повстало і показало, на що воно здатне. Зараз – позиції знову втрачені. Зараз час «вінницьких», але нічого, почекаємо, часи ж змінюються.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив, екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА та екс-голова партії «Укроп» Геннадій Корбан.

Екс-голова Дніпропетровської ОДА зазначив, що Дніпро сьогодні втратило позиції, але має усі шанси стати «містом майбутнього».

«Пригадайте 2014 рік, коли Донецьк «закатувався» за державний рахунок, а Дніпропетровськ перебував у стагнації та й країна опинилася на межі катастрофи. Але подивіться, як Дніпропетровськ, російськомовне місто, об’єднався. Країні місто було потрібне. Всі дивилися на Дніпро і чекали, як вирішуватимуться справи на війні. Адже Дніпро повстало і показало, на що воно здатне. Зараз – позиції знову втрачені.

Зараз час «вінницьких», але нічого, почекаємо, часи ж змінюються. І особисто я вважаю, що такі поняття, як гордість за своє місто, об’єднують людей. От друзі, подивіться на наш «Південмаш»! Це «якір» для Дніпра! Як його можна розформувати? Це ж наша родзинка!», – наголосив Геннадій Корбан.

Екс-голова Дніпропетровської ОДА запевняє, що Дніпро сьогодні має чим пишатися і що у Дніпрі є що «піднімати».

«Тому я не сумніваюся, що із Філатовим, десь і з моєю допомогою, ми також сподіваємося, що зірки складуться добре, а політики не сильно нас будуть рухати своїми проханнями, то сьогодні є можливість підняти економіку міста та зробити із Дніпра «місто майбутнього», – додав Геннадій Корбан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 08:09 :49