середа, 21 лютого, 2018, 22:07 Політика
Геннадій Корбан вибачився за чернігівську виборчу кампанію із гречкою
ZIK
ZIK

Наша політична команда раніше, ніж всі інші усвідомили, що відбувається в країні, якою є влада та її позиція у війні та світі.

Про це зауважив екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан в ефірі програми HARD з Влащенкона телеканалі ZIK.

Геннадій Корбан підкреслив, що не хотів би загадувати минуле та коментувати дії Президента Порошенка щодо нього.

«Я не хотів би ускладнювати ситуацію з Порошенком. Він – Президент, політик, який також має свої слабкі місця. Але я вірю, що в цьому світі є таке явище, як закон бумерангу.

До того ж в цій черзі ворогів до чинного Президента Україні я – не перший. А тому поки до мене дійде черга, то закон бумерангу вже і сам спрацює», – прокоментував Корбан.

Але колишній лідер партії «Укроп» зізнався, що насправді не думає про помсту.

«Коли за людиною закриваються двері камери СІЗО, то вона відчуває повний «букет» почуттів – це і злість, і ненависть, і образа. Але я прекрасно розумів, на що я йшов, коли, наприклад, брав участь у виборчій кампанії в Чернігові.

Усі пам’ятають ту політичну кампанію, гречку і тому подібне. Користуючись нагодою я хочу вибачитися перед населенням Чернігова за те, що вони взяли участь в такому політичному куражі.

Але наша політична команда раніше, ніж всі інші, усвідомила, що відбувається в країні, якою є влада та її позиція у війні та світі», – підкреслив Геннадій Корбан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 03:36 :34