Новини » Спорт 21 лютого, 2018, 16:32
Фігуристка Анна Хниченкова: До кінця не зрозуміла, чому я впала
Українська фігуристка Анна Хниченкова. Фото: НОК України
Українська фігуристка Анна Хниченкова. Фото: НОК України

Льодова арена в Каннині знову привертає увагу до себе мільйонів прихильників фігурного катання по усьому світу, адже у боротьбу за нагороди ХХІІІ Олімпійських ігор-2018 вступили представниці одиночного жіночного катання.

На відміну від інших міжнародних стартів, на змаганнях у Південній Кореї можуть брати участь лише 30 спортсменок, яким задля потрапляння до довільної програми, потрібно посісти місця не нижче 24-го.

Дебютантка Олімпійських ігор українка Анна Хниченкова не змогла повністю впоратись зі своєю короткою програмою, з трьох стрибкових елементів, виконала лише один, за що судді оцінили її виступ на 47.59 бали.

Ось як свій прокат прокоментувала сама спортсменка, для якої виступ на Олімпійських іграх – був мрією дитинства: «До кінця не зрозуміла чому я впала. Мабуть не вистачило впевненості, адже для мене це перші Ігри. Олімпіада, завжди хвилююча подія, особливі змагання до яких прикута чимала увага, а тому психологічно важко впоратись. Але не дивлячись ні на що, я, як і будь-який спортсмен, повинна докатати програму до кінця, з настроєм, що я і намагалась зробити. Взагалі їхалось легко, все сподобалось, окрім стрибкової частини».

За підсумками усіх прокатів короткої програми на ХХІІІ Олімпійських ігра-2018 Анна Хниченкова посіла 29-е місце.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:51 :48