Новини » Львів 21 лютого, 2018, 17:10
Е-квиток у Львові з’явиться не скоріше першої половини 2019 року, – Береза

Перший етап конкурсу щодо впровадження е-квитка у Львові завершився. Визначено більше, як десять фірм, які виявили бажання братися за ці роботи. До кінця березня буде оголошено другий етап, а до кінця 2018 року – має завершитись увесь відбір. Скільки піде на налагодження його роботи – невідомо, та можна сподіватись, що е-квиток запрацює у транспорті Львова вже у першому півріччі 2019 року.

Про це під час брифінгу заявив директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.

«Пройшов перший етап відбору. У нас є більше десяти претендентів. Тепер ми готуємо другий етап – технічні вимоги до електронного квитка. Наступного тижня до нас приїдуть консультанти з ЄБРР, ми узгодимо остаточний перелік умов та подамо їх, як технічну специфікацію до банку і вона буде базою для наступного етапу відбору – технічного. А після цього розпочнеться вже третій раунд – фінансовий відбір. На цьому етапі ми вже будемо мати продукт, який відповідає нашим параметрам і будемо вибирати той, який підходить за ціною», – розповів чиновник.

Все відбувається так довго, бо ЛМР працює з ЄБРР, який ставить дуже високі вимоги до претендентів та процесу організації відбору.

«Щодо термінів, то до кінця березня ми маємо погодити технічну специфікацію та оголосити другий етап конкурсу. Ця процедура мала б тривати до осені 2018 року (вересень-жовтень). Тоді відразу оголосимо й третій етап, який плануємо закінчити у грудні. Тобто, на кінець року ми маємо визначити переможця тендеру, який буде реалізовувати проект електронного квитка у Львові», – повідомив директор ЛКП.

Щодо реальних термінів запуску проекту, то Олег Береза зазначив, що це вже буде залежати від переможця конкурсу, але мало б тривати 3-6 місяців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 00:08 :51