Новини » Політика 21 лютого, 2018, 19:12
Дух боєздатності нашої армії знизився, але він достатній для опору, – Надія Савченко
ZIK
ZIK

За показниками озброєння, техніки, боєприпасів ситуація в Україні стає гіршою, оскільки кількість не відповідає якості.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Надія Савченко.

Гостя програми зауважила, що боєздатність армії вимірюється різними чинниками і факторами.

«Якщо ми будемо говорити про показники, які беруться за рейтингом якихось соціологічних досліджень іноземних компаній, то вони говорять, що боєздатність української арії зросла.

Якщо ми будемо вимірювати дух боєздатної армії, то я вам скажу, що з 2014 року він знизився, але він ще достатньо міцний і сильний, щоб ви могли спокійно спати – захищати вас будуть», – заявила Надія Савченко.

З її слів, за показниками озброєння, техніки, боєприпасів ситуація стає гіршою, оскільки кількість не відповідає якості.

«Так, дійсно, є багато техніки, яка приходила на фронт неготовою, погано зробленою, з конструктивними помилками, наприклад, БТР-4Е, які Порошенко дарував на лінії фронту і які так і не доїхали туди, а залишилися стояти у Чугуєві. Є підриви складів із боєприпасами. Проводиться дуже багато розслідувань військовою прокуратурою. Звичайно, більша частина правдивих свідчень замовчується з точки зору того, щоб не створювати паніку», – заявила Надія Савченко.

Нардеп додала, що гроші у бюджеті на Збройні Сили України закладають кожного року, так, цього року закладені кошти на побудову критих сховищ для зберігання боєприпасів, для патронних заводів, ремонту техніки, нарощування потужностей військового виробництва тощо.

«Як вони будуть освоєні, скільки із них буде розкрадено – це кожного року по-новому буде вичисляти військова прокуратура», – наголосила Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:57 :24