середа, 21 лютого, 2018, 16:53 Світ
11 країн ЄС виступили за підтримку контролю обігу шпигунських програм
Фото: ABC News
Фото: ABC News

Одинадцять країн ЄС повідомили про свою підтримку проектів правил, які встановлюватимуть експортні обмеження для компаній, що продають технології для спостереження.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Euractiv.

Група підтримує пропозицію Європейської комісії щодо впровадження експортного контролю за продукцією, яка може зашкодити правам людини.

З ініціативою про обмеження виступали Німеччина, її підтримують Хорватія, Чехія, Франція, Італія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія та Іспанія.

Дипломати з 11 країн підписали документ, що охоплює план Комісії щодо створення «ефективного контролю за наглядом у сфері кібернагляду в ЄС для захисту прав людини». Документ датований 29 січня.

Держави-члени обговорюють свою позицію щодо пропозиції Єврокомісії від 2016 року щодо перегляду правил експорту ЄС продукції подвійного призначення, яка стикається з додатковими торговельними обмеженнями, оскільки її можуть використовувати як у цивільних, так і військових цілях.

Комісія запропонувала зміни щодо обмежень експортного контролю після того як виявилося, що європейські компанії продавали програмне забезпечення урядам, які р використовували його для шпигунства за учасниками протестів, відомих як «Арабська весна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 09:18 :24