вівторок, 20 лютого, 2018, 14:56 Політика
Є спеціальний план, як розвалити в судах кримінальні справи щодо корупціонерів, – Яворівський
ZIK
ZIK

Наші прокурори дуже часто готують погані подання щодо топ-корупціонерів, але не через низький рівень кваліфікації, а через те, що навіть на найнижчих рівнях прокуратури «ходять» гроші. Потім ці справи елементарно розвалюються.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (І, ІІ, ІV-VII скликань) Володимир Яворівський.

«Вже кілька знакових для суспільства злочинців відпускають. Наприклад, Юра Єнакієвський (екс-нардеп від «Партії регіонів» Юрій Іванющенко – ред.) вже зараз фактично «чистий». Наскільки я знаю, з нього вже повністю знято всі обвинувачення», – каже Володимир Яворівський.

Він зазначив, що вже є кілька десятків топ-корупціонерів, яким було оголошено про підозру, але справи у суді далеко не просунулись.

«Не забуваймо про те, що таким прокурорам як Горбатюк (начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк – ред.) дуже важко. Мені його дуже часто шкода, він ходить між двом-трьома вогнями», – розповідає екс-нардеп.

Тому він переконаний, що задумана акція, як зробити так, аби справи корупціонерів у майбутньому розвалювалися в судах.

«Навіть на найнижчих рівнях прокуратури «ходять» гроші. Тому там готують поганенькі подання. І через це документи, які готуються в нас в Україні, коли виходять на міжнародну арену, елементарно скасовуються», – заявив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 22:04 :52