Новини » Політика 20 лютого, 2018, 3:30
Володимир Парасюк розповів, крісло якого міністра хотів би зайняти
ZIK
ZIK

Чесних людей, які мають правильний досвід і не були задіяні в корупційних злочинних сферах, я залишив би консультантами та експертами у Міністерстві. Усіх решту – звільнив би без винятку.

Про це розповів народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

Глядач програми запитала, якби Володимиру Парасюку запропонували посаду міністра, то у якій сфері діяльності він хотів би працювати.

«Я вже не раз казав, що маю певне бачення щодо роботи силових структур, зокрема МВС. Я маю розуміння, як побудована ця структура, та як можна вибудувати нову якісну систему безпеки для громадян.

Поки що я навчаюся, намагаюся отримувати інформацію з усіх можливих джерел. Можливо, цей досвід та знання комусь стануть потрібні», – зазначив Парасюк.

Депутат наголошує, що коли в країні на найменших рівнях немає справедливості, коли спійманий злочинець відкуповується від відповідальності, то про який розвиток та майбутнє країни взагалі можна говорити.

«Передусім, я провів би жорстку кадрову політику в МВС. Чесних людей, які мають правильний досвід і не були задіяні в корупційних злочинних сферах, я залишив би консультантами та експертами.

Але загалом, потрібно все докорінно змінювати від самого низу і до верху. Адже я переконаний, старого корупціонера, який звик за допомогою свого крісла збагачуватися, ми ніколи не змусимо бути чесним. Тому усіх без винятку потрібно ізолювати від управління», – вважає Володимир Парасюк.

Читайте також: Нардеп Парасюк обіцяв показати Вілкулу «прикраси війни»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 12:48 :09