вівторок, 20 лютого, 2018, 22:35 Політика
Валентин Наливайченко: Адвокати Януковича сидять на прямому зв’язку із ФСБ
ZIK
ZIK

Віктор Янукович і його російські куратори відчайдушно намагаються втриматися за тезу, яку самі ж вигадали і через своїх поплічників у Києві усіляко розповсюджують, що «Крим здали», а не захопила і анексувала РФ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Служби безпеки України (2006-2010, 2014-2015 рр.) Валентин Наливайченко.

Гість програми, коментуючи перебіг розгляду у суді справи про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича, зауважив, що під присягою давав свідчення, і це тривало не одну годину.

«Я вирішив для себе і під присягою все сказав, у тому числі в очі адвокатам Януковича, які на прямому зв’язку з Москвою, з ФСБ сидять в онлайн-режимі. От вони, треба віддати належне, вп’ятьох сидять і не соромляться використовувати сучасний зв’язок», – заявив екс-голова СБУ.

Валентин Наливайченко наголосив, що і Віктор Янукович, і його російські куратори відчайдушно намагаються втриматися за тезу, яку самі ж вигадали і через своїх поплічників у Києві усіляко розповсюджують – «Крим здали».

«Тобто, не захопили, тобто, не анексували, тобто, не Росія. Розумієте, куди вони хочуть нас завести? Що нібито це самі українці самі здали Крим. Кому здали?», – каже екс-голова СБУ.

Валентин Наливайченко заявив, що з 20 лютого 2014 року Янукович і його поплічники стали колаборантами і разом з РФ та 24 тисячами російських військових, які вони запустили в Крим ще 2010 року, здійснили початок агресії та окупації, яка мала своїм наслідком анексію Автономної Республіки Крим. Екс-голова СБУ наголосив, що Віктор Янукович після розстрілів на Майдані опинився саме у Криму, у Севастополі, до командування російської бази; до Криму вирушив і екс-голова СБУ Якименко, який приєднався до російського штабу окупації і звідти керує підрозділами СБУ у Криму.

«І так кожен силовик, кожен прокурор на той час, що хочуть приховати і Янукович, і його адвокати, і РФ як агресор – приховати всі складові злочину, колаборацію і здійснення військової агресії», – заявив Валентин Наливайченко.

Читайте також: Наливайченко розповів деталі поїздки до Криму, щоб взяти Януковича «за шкірку»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 03:00 :31