Новини » Спорт 20 лютого, 2018, 15:08
Українські біатлоністи у змішаній естафеті Олімпійських ігор-2018 фінішували сьомими

Збірна Франції виграла змішану естафету в турнірі з біатлону у рамках ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані (Південна Корея).

Фуркад приніс золото збірної України на Олімпіаді / Reuters

Мартен Фуркад приніс золото збірній Франції на зимовій Олімпіаді-2018 / Reuters

У південнокорейському Пхьончхані сьогодні, 20 лютого, завершилася змішана естафета олімпійського турніру з біатлону, в якій перемогу здобула збірна Франції, повідомляє офіційний сайт змагань.

Четвірка на чолі з найтитулованішим біатлоністом Франції Мартеном Фуркадом, який виступав на останньому етапі і фінішував першим в гонці, ліквідувавши 40 секунд відставання, подолала дистанцію за 1 годину 08 хвилин 34.3 секунди.

Друге місце на рахунку команди Норвегії – 20.9 секунди відставання від французів, а третє – у Італії – програш чемпіонам 26,9 секунди.

Збірна Німеччини, яка перед заключним етапом мала перевагу над конкурентами майже в 40 секунд, у підсумку стала лише четвертою.

Збірна України, яка виступала у складі Ірина Варвинець, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Артем Прима, використала у стрільбі п’ять додаткових патронів й посіла сьоме місце з відставанням від чемпіонів у 1 хвилину 12.1 секунди.