вівторок, 20 лютого, 2018, 6:20 Політика
США домовляться з Росією щодо Донбасу і будуть переконувати Порошенка, – експерт
Український військовий на Донбасі. Фото: Струмковський Володимир/УНІАН
Український військовий на Донбасі. Фото: Струмковський Володимир/УНІАН

У поточному році США і Росія можуть сформувати єдину позицію з приводу вирішення конфлікту на Донбасі, а потім представлять її Україні.

Таке припущення у своїй колонці на «Апострофі» висловив керівник політичних програм «Українського інституту майбутнього» Юрій Романенко.

«На мій погляд, просто марно відстежувати якісь тенденції. Зрештою Україні запропонують якийсь варіант, який вироблять Волкер і Сурков. А далі все буде залежати від того, якими будуть розклади в парламенті та як ці ініціативи будуть сприйняті Верховною Радою в контексті президентських і парламентських виборів, і, відповідно, наскільки Захід, поєднуючи метод батога і пряника – тобто загрозу скорочення фінансування і нові кредити, фінансове донорство на відбудову Донбасу, – зможе переконати Київ та особисто Петра Олексійовича», – вважає експерт.

За словами Романенка угода по Донбасу між США і РФ може бути досягнута в 2018 році. Однак навряд чи її встигнуть реалізувати в цьому році.

«Хоча очевидно, що спроби домовитися в цьому році мають більше шансів на успіх, ніж у минулому, тому що запрацював формат переговорів Волкера і Суркова, видно, що сторони намагаються вийти на якийсь наратив», – зазначає він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 03:58 :46