вівторок, 20 лютого, 2018, 22:45 Політика
Сергій Горбатюк про «Беркут»: Люди продовжують працювати на посадах
ZIK
ZIK

Особам, які причетні до організації протидії протестним акціям, сьогодні повідомлено про підозру. Та пори це люди продовжують працювати в поліції на посадах. І на мою думку, ця тенденція йде від керівництва МВС.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

Гість програми зазначив, що обов’язок встановити всіх причетних працівників колишнього спецпідрозділу «Беркут» до розстрілів на Майдані сьогодні лежить на слідчих.

«І ми продовжуємо цю роботу. Водночас, якщо говорити про тих, хто продовжує працювати, то на сьогоднішній день повідомлено про підозру і тим особам, які причетні до організації протидії протестним акціям, де постраждало понад 200 осіб, але люди продовжують працювати в поліції на посадах»,– розповів начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ.

Сергій Горбатюк вважає, що тенденція залишати на посадах колишніх працівників «Беркуту» йде саме від керівництва МВС.

«Яке, окрім того, що в розслідуваннях має встановити винних, вони ще й мають встановити винних з прив’язкою до конкретного злочину. А службові розслідування, які можуть провести керівники МВС, або управління Нацполіції у кожній з областей дозволить самостійно виявити тих, хто порушував закон під час протестних акцій. І навіть цього може бути достатньо для звільнення», – зазначив Сергій Горбатюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 04:42 :40