вівторок, 20 лютого, 2018, 23:15 Політика
Прямого втручання у справи Майдану нема, є несприяння, – Горбатюк
ZIK
ZIK

Прямого втручання у розслідування майданівських справ я не зафіксував, але є несприяння. Але є факти втручання у розслідування економічних злочинів стосовно високопосадовців, пов’язаних з колишньою владою.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, відповідаючи на запитання, що він зробив аби зупинити перешкоджання обов’язків підлеглими якщо такі були.

«Дійсно є перешкоди у розслідуваннях стосовно керівництва. Прямих втручань у розслідування саме майданівських справ не зафіксовано, але є несприяння», – зазначив Горбатюк.

За його словами, є і недоліки у роботі підлеглих, на які відповідно реагують. Водночас не зафіксовано якоїсь умисної протиправної діяльності.

«Був кричущий випадок неявки прокурора на судове засідання, то ми притягали його до дисциплінарної відповідальності. І в інших випадках, якщо є помилки, то ми реагуємо на дії наших слідчих і прокурорів», – сказав начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ.

Водночас, пан Горбатюк звернув увагу, що є факти втручання у розслідування економічних злочинів стосовно колишніх і діючих високопосадовців, які пов’язані з колишньою владою. 

«Я реагував на ці факти пишучи відповідні передбачені законом скарги, а також подавав заяву про вчинення злочину стосовно керівництва ГПУ до прокуратури. На жаль, реагування за цим фактом не відбулося», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:43 :39