Новини » Спорт 20 лютого, 2018, 17:12
Німецькі лижники-двоєборці завоювали всі три олімпійські медалі Пхьончхану-2018

У Пхьончхані (Південна Корея) в рамках ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 завершилися змагання в лижному двоборстві (великий трамплін + гонка на 10 км).

Німці зайняли всі три призових місця в лижному двоєборстві / Reuters

Німецька гегемонія у лижному двоєборстві в Пхьончхані-2018 / Reuters

Як повідомляє офіційний сайт змагань, всі три медалі – золото, срібло і бронзу – завоювали представники збірної Німеччини.

Першим фінішну лінію пересік Йоханнес Рідзек, який у змаганнях на трампліні посів п’яте місце – 132,9 бала і 0.24 секунди відставання на старті гонки. Тим не менш, в лижній гонці спортсмен проявив свої найкращі якості, подолавши дистанцію за 23 хвилини 52.5 секунди.

Друге місце у Фабіана Ріссле – 0,4 секунди відставання, а третє – у Еріка Френцеля – 0,8 секунди відставання.

Українець, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Пасічник в стрибках з трампліну зайняв 21-е місце – 126.0 метра і 108.2 бали, а на фініші лижної гонки був 23-м з результатом 26 хвилини 39.6, секунди і відставанням від переможця в 2 хвилини 47.1 секунди.

2019-10-20 14:31 :27