вівторок, 20 лютого, 2018, 23:25 Політика
Наливайченко про звинувачення Ар’єва: Оббрехали не тільки мене, а й офіцерів СБУ
ZIK
ZIK

Це все брехня, яка лунає на телеканалі Кононенка за вкрадені в українців гроші.

Про це заявив голова Служби безпеки України у 2006-2010 та 2014-2015 роках Валентин Наливайченко в ефірі спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Валентин Наливайченко прокоментував програму, де народний депутат України, колишній журналіст, Володимир Ар’єв розповідав, що Валентин Наливайченко є російським шпигуном, відтак провина за здачу Криму – на ньому.

«Це все брехня, яка лунає на телеканалі Кононенка за вкрадені в українців гроші. У цій програмі оббрехали не тільки мене, а й офіцерів СБУ, які взагалі не мають до цього ніякого відношення», – наголосив Наливайченко.

Він підкреслив, що за день до виходу цієї програми спростував усі звинувачення і заявив, що це повна брехня.

«Журналісти, які відмовилися брати участь у цьому, розповіли мені, що планується така програми. До того ж, попри заяви Ар’єва, до мене ніхто не звертався за коментарем», – наголосив Наливайченко.

Екс-голова СБУ також зауважив, що досі не пред’явлені жодні докази щодо його обвинувачень.

«За свою позицію та боротьбу з російською агресією маю чотири кримінальних провадження від слідчого комітету Росії. До того ж, моя протидія російській агресії як ніщо краще засвідчила, хто і чим займався. Тому правда все одно переможе, я завжди був і є патріотом України!», – наголосив Валентин Наливайченко.

Читайте також: Наливайченко розповів деталі поїздки до Криму, щоб взяти Януковича «за шкірку»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:15 :08