вівторок, 20 лютого, 2018, 22:25 Політика
Наливайченко: Підготовка окупації півострова велася задовго до анексії Криму
ZIK
ZIK

У 2009 році я як голова СБУ розірвав угоди і вислав усіх російських працівників ФСБ з території Криму. Після чого мене звільнили, а Янукович натомість уклав Харківські угоди.

Про це заявив голова Служби безпеки України у 2006-2010 та 2014-2015 роках Валентин Наливайченко в ефірі спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Трагедія України полягає в тому, що зрада колишнього керівництва та введення російських військ відбулися системно та сплановано від самого початку.

Тому всі зусилля на звільнення Криму та окупованих територій потрібно буде так само спрямовувати за двома напрямками – очищувати українську владу від зрадників і корупції, та посилювати армію й обороноздатність», – зауважив Наливайченко.

Також експерт підкреслив: некоректно говорити ти, що у анексії Криму та вторгненні іноземних військ винна тільки армія.

«Уся правда полягає в тому, що колишнє керівництво держави, розстрілявши власний народ на Майдані, пішло на колаборацію з Росією, щоб віддати півкраїни та уникнути відповідальності.

Підготовка до такого сценарію велася ще задовго до анексії Криму. У 2009 році я як голова СБУ розірвав угоди і вислав усіх російських працівників ФСБ з території Криму. Після чого мене звільнили, а Янукович натомість уклав Харківські угоди, за якими збільшувалася чисельність Чорноморського флоту РФ до 24 тисяч осіб і ФСБ повернулося на півострів», – нагадав Валентин Наливайченко.

Читайте також: Сергій Горбатюк: Пашинський допитаний, Парасюк обіцяв прийти

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:19 :33