Новини » Суспільство 20 лютого, 2018, 23:43
На Одещині двоє дітей померли від кору

В Одеській області зафіксовано ще два летальні випадки внаслідок ускладнень кору.

Про це заявив директор Департаменту охорони здоров’я В’ячеслав Полясний, – повідомляє прес-служба Одесської ОДА.

undefined

Першим випадком з підтверджених сьогодні стала смерть п’ятимісячної дитини в КУ «Міський спеціалізований будинок». Як повідомляється, в неї була важка патологія – синдром Дауна та вроджений порок сердця. На кір дитина захворіла під час перебування у дитячій міській лікарні та померла від ускладнення у вигляді пневмонії. «Сьогодні я підписав наказ та ініціював перевірку усіх дитячих стаціонарів з метою встановити умови, а саме – як відбувається зараження. Після того, будуть зроблені відповідні організаційні висновки», – заявив Полясний.

У другому випадку зараження сталося внаслідок внутрішньоутробного інфікування. Вагітна мешканка Одеської області, яка не мала щеплення, була госпіталізована до міської інфекційної лікарні з діагнозом «кір» наприкінці січня, проте від лікування відмовилася і самовільно залишила медичний заклад.

В результаті 14 лютого, через 12 годин після народження, дитина померла. Патологічне дослідження, результати якого були отримані сьогодні, 20 лютого, встановило, що причиною смерті стало внутрішньоутробне інфікування кором.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 00:30 :27