Новини » Спорт 20 лютого, 2018, 9:31
Лікар німецької команди радить олімпійцям після змагань пити пиво
Пиво. Фото: Pixabay
Пиво. Фото: Pixabay

Лікар німецької команди радить своїм спортсменам після змагань пити пиво.

Є наукове обґрунтування того, чому німецька команда з’явилася на зимових Олімпійських іграх з близько 3500 літрами безалкогольного пива та 11 000 літрами звичайного. Враховуючи, що Німеччину у Пхьончхані представляє 156 спортсменів, на людину виходить по 93 літра пива.

Йоханнес Шерр, лікар німецької команди, вважає, що його спортсмени повинні регулярно вживати пиво. За повідомленнями The New York Times, Шерр дотримується думки, що безалкогольне пиво, спожите після фізичної активності, відновлює сили більше, ніж вода або спортивні напої, – інформує Huffington Post.

Шерр провів дослідження, опубліковане у 2009 році, у якому довів, що у спортсменів, які випивали безалкогольне пиво після тренувань або змагань, «запальний процес значно зменшувався» та «спостерігалося менше інфекцій верхніх дихальних шляхів», ніж у тих, хто споживав його замінники. Пиво містить високу концентрацію поліфенолів, які зміцнюють імунну систему.

Ніхто не цінує своїх спортивних напоїв так, як це роблять німці. Безалкогольне пиво активно продається у Німеччині, У споживанні цього напою Німеччину перевершує лише Іран.

Звичайно, у німців є безліч причин відсвяткувати завершення Олімпіади алкогольними напоями. Вони вже здобули 20 медалей (з них 10 золотих).

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:46 :39