вівторок, 20 лютого, 2018, 20:30 Політика
Хтось взяв на себе оплату захисту для екс-беркутівців, – адвокат
ZIK
ZIK

Був такий момент, який мав серйозний психологічний вплив на самих «беркутівців» – знаходження зброї. Вони цю зброю знищували, ховали, затирали номери, а тут її знайшли. Це їх дуже «підірвало». Вони зрозуміли, що їх хтось здав.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив адвокат сімей Героїв Небесної Сотні Віталій Титич.

Коментуючи судовий процес над колишніми працівниками «Беркуту» щодо розстрілів на Майдані, адвокат сімей Героїв Небесної Сотні розповів, що всі судові засідання записуються і можна спостерігати за цим процесом, а також можна спостерігати за психологічним станом «беркутівців».

«От був такий момент влітку, коли була зміна кваліфікацій. І «беркутівці» зрозуміли, що заховатися за тими заготовками, які буди зроблені ще на початку, зокрема, щоби не розслідувати всі обставини вчинення злочину, не вдасться. Це був перший момент», – зазначив гість програми.

А другий момент, як додав Титич, не має важливого для розслідування та суду значення, але мав серйозний вплив на самих «беркутівців» – знаходження зброї.

«От для них це був дуже серйозний психологічний вплив. Адже вони цю зброю знищували, ховали, затирали номери, а тут її знайшли. Це їх дуже «підірвало». Вони знали, що їх хтось здав. Адже так просто знайти цю зброю було неможливо. Вони зрозуміли, що їх здали зсередини. От це дуже серйозно їх «підірвало», – розповів Віталій Титич.

Адвокат сімей Героїв Небесної Сотні також зазначив, що саме тоді від імені клієнтів він намагався зв’язатися із «беркутівцями».

«Ми їм казали, щоб вони йшли на 41 статтю і щоб говорили, що вони виконували наказ, злочинність якого не розуміли. І це єдиний шанс для них уникнути довічного ув’язнення. Тоді вони «поплили», але потім, я так розумію, що їм були надані додаткові гарантії.

Очевидно, колеги гарантували їм надання юридичної допомоги до кінця процесу. Адже оплата послуг адвоката – це шалено дорого. Тому очевидно, що хтось взяв на себе це фінансування», – додав Віталій Титич.

Нагадаємо, 18-20 лютого 2014 року силовики розстріляли понад сотню протестувальників на Майдані та Інститутській. Цей період зіткнень став одним із найжорстокіших в історії незалежної України. Сьогодні минає чотири роки після розстрілу учасників Революції Гідності.

Читайте також: Екс-депутат Держдуми підтвердив, що Кремль заплатив Януковичу за розгін Майдану

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 09:19 :30