вівторок, 20 лютого, 2018, 23:35 Політика
Горбатюк розповів, як заважає у ручний спосіб вирішувати долі кримінальних проваджень
ZIK
ZIK

У ГПУ мені дозволяють працювати, але не з використанням всіх можливостей і повноцінно. Річ в тім, що я заважаю в ручний спосіб вирішувати долі кримінальних проваджень.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

На запитання журналіста пан Горбатюк відповів, що в прокуратурі йому працювати дозволяють, але не з використанням всіх можливостей, ресурсів і повноцінно. 

«Стосовно мене не висунуті конкретні звинувачення. Навіть якщо взяти ситуацію з доганою, яку я отримав, то вона якраз пов’язана з ситуацією оскарження мною незаконних дій керівництва. Слідчий зібрав докази для притягнення до відповідальності військової особи, а керівництво вирішило забрати цю справу. Відповідно я в законний спосіб цьому протистояв», – сказав Горбатюк.

За його словами, після цього з’явилася скарга до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії його і керівництва. В його скарзі відмовили, а скаргу керівництва задовільними.

«Дали догану з формулюванням, що моя діяльність є загрозою функціонування прокуратури, так як руйнує ієрархічні методи управління прокуратурою. Якщо перевести на просту мову, то я заважаю в ручний спосіб вирішувати долі кримінальних проваджень. Але Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія з цим погодилася і дала мені догану. Відповідно, якщо ще з’явиться схожа догана, то можуть і звільнити», – пояснив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ.

Також гість програми запевнив, що допоки він на цій посаді, він буде виконувати свої обов’язки відповідно до закону і намагатиметься зробити щось корисне для розслідування справ і для відстоювання закону. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 23:38 :54