понеділок, 19 лютого, 2018, 23:30 Політика
Зеркаль: МЗС готує меморандум до Міжнародного суду ООН щодо Криму і Донбасу
Олена Зеркаль
Олена Зеркаль

Міністерство закордонних справ готує меморандум, який містить інформацію про порушення прав кримських татар і українців в окупованому Криму та питання, пов’язані з фінансуванням РФ тероризму на Донбасі.

Про це розповіла заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль в ефірі одного з телеканалів, – повідомляє Укрінформ.

«Ми займаємося цією справою. Рішення Міжнародного суду ООН знайшло своє відображення і в резолюції Генасамблеї ООН у грудні минулого року, де асамблея зазначила, що Росія грубо порушує, не виконує цей наказ. Крім того, в конвенційному звіті, який захищала Росія в минулому році, в рамках реалізації цієї конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Також комітет чітко зазначив, що Росія не виконує наказ. Ми зараз готуємо наш меморандум з цього приводу і 12 червня ми подаємо наш меморандум. Він стосуватиметься цієї конвенції, а також конвенції про заборону фінансування тероризму. Ми будемо говорити, що Росія продовжує не виконувати цей наказ», – сказала вона.

Заступник міністра також додала, що МЗС наполягатиме на посиленні заходів впливу на Росію шляхом санкцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 00:49 :34