Новини » Політика 19 лютого, 2018, 16:35
Заява Порошенка про участь у суді над Януковича може бути політтехнологічним кроком, – Вальчишин

Наш Президент дуже часто наголошує на власному «я». Мовляв, саме він ініціює всі найсерйозніші політичні кроки. Таким є його життєвий стиль, який згодом перекинувся на політичну діяльність.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політичний консультант Андрій Вальчишин.

«Побачимо що він говоритиме на суді проти Януковича. Ми знаємо, що Порошенко ніколи не випадав з політичної тусовки. Хоч він і не був в опозиційній трійці, яка виступала дуже часто на Майдані, але зрештою брав участь у всіх суспільних процесах, отримував інформацію з усіх сторін. До слова, повідомлення надходили навіть з табору Януковича», – каже гість програми.

Присутність Порошенка на засіданні суду буде виправдана тільки тоді, коли він надаватиме цінну інформацію, а не користуватиметься популістськими фразами, звернув увагу консультант.

«Якщо Порошенко на суді говоритиме багато красивих речей, але нуль по суті, то це можна буде розцінювати лише, як політтехнологічний крок, присвячений четвертій річниці Майдану, анексії Криму тощо», – коментує експерт.

Андрій Вальчишин зауважив, що цікаво слухати очевидців подій на Майдані, зокрема, і  Турчинов, але їхні слова звучать на судовому засіданні, а не в рамках пізнавальної програми.

«Нам не дуже цікаво, хто у який спосіб думав. Завдання цього процесу – довести, що Янукович був державним зрадником. Зараз, я так розумію, усе базується лише на листі, який він адресував Путіну. Очевидно, мали бути ще й інші складові цієї судової справи», – звертає увагу експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 12:02 :18