понеділок, 19 лютого, 2018, 21:45 Політика
Володимир Парасюк: Влада не хоче розслідування розстрілів на Майдані
ZIK
ZIK

Нинішня Верховна Рада, маю на увазі правляча коаліція, Президент, Генеральний прокурор та всі інші, які сьогодні мають важелі впливу в країні, вони не хочуть, щоб злочини Майдану розслідувалися.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (позафракційний) Володимир Парасюк.

Відповідаючи на питання глядачки про розслідування розстрілів на Майдані, народний депутат зауважив, що справами Майдану займається відділ спецрозслідувань Генпрокуратури, який сьогодні очолює Горбатюк. Парасюк каже, що у розслідуваннях злочинів Майдану «слідство дуже просунулось».

«Але ми маємо розуміти, що сам Генеральний прокурор не до кінця хоче, щоби все це розслідувалось. І ще раз кажу, що все це схоже на якусь імітацію. Бо величезна кількість тих правоохоронців, які брали участь у розстрілі Небесної сотні далі працюють і вже за вказівками Порошенка доблесно виконують службу», – зазначив гість програми.

Володимир Парасюк додав, що для того, аби суспільство дізналося правду про тих людей, які стріляли на Майдані, в країні має бути політична воля.

«Бо сьогоднішня Верховна Рада, маю на увазі правляча коаліція, Президент, Генеральний прокурор та всі інші, які сьогодні мають важелі впливу в країні, вони не хочуть, щоб злочини Майдану розслідувалися. Звісно, вони на цьому піаряться, заводять людей у якісь незрозумілі «кути», але все це робиться для того, щоб просто втриматися при владі. Жодної конкретики тут немає», – каже народний депутат.

А от для кого був вигідний Майдан, то, Парасюк вважає, що перш за все використав його Порошенко.

«Коли люди пішли вперед – це справді був такий серйозний поштовх в революції. Але як потім поставилися до того політики, то ви всі чудово бачите. І я думаю, що Порошенко перший, хто використав цю жертовну сторінку нашої країни на свою користь. І у першу чергу використав її для власного збагачення»,– заявив Володимир Парасюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:09 :22