Новини » Політика 19 лютого, 2018, 18:40
Ніхто з посадовців Януковича не сів у тюрму за корупційні злочини, – Віталій Шабунін
ZIK
ZIK

Ніхто з посадовців Януковича не сів до в’язниці за корупційні злочини. Більше того, чимало справ вже закрито.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Гість програми зазначив, що останні три дні по телебаченню та на радіо масово транслюється реклама Луценка. Шабунін вважає, що рівень цинічності цієї реклами – за межами людського глузду.

«Адже перемогою подається те, що є очевидною поразкою. Прокуратура, яка не посадила нікого, як за злочини Майдану, так і з оточення Януковича, інформація про півтори тисячі посаджених корупціонерів – брехня! Брехня, яку «розмазали» журналісти. Адже ніхто із посадовців Януковича не сів до в’язниці по корупційних злочинах», – заявив гість програми.

Більше того, як додав Віталій Шабунін, по великій кількості людей з оточення Януковича кримінальні справи вже закриті.

А щодо виборів президента та другого терміну Порошенка, Шабунін вважає, що найкраще рішення для чинного Президента – не йти на вибори взагалі.

«Бо із тим трендом падіння, який далі маємо (а це ще немає економічного колапсу, бо є ще надія на МВФ), Петро Олексійович сподівається ще й взяти гроші на приватних ринках. Але цього не буде.

От і з небажання робити реформи, під якими не підписані транші МВФ, економіка піде у ступор. От тоді, мені здається, буде і Луценко, і Гройсман на виборах. Адже найлегше оцінювати тих, хто при владі. Обіцяли, але не зробили – до побачення!», – наголосив голова Центру протидії корупції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 15:45 :32