live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Ультрас «Карпат» провели акцію з червоно-чорними прапорами проти міського голови Львова

Фото: ua.tribuna.com

Під час матчу ХХ туру УПЛ «Карпати»-«Зоря» (0: 2) активні вболівальники львівського клубу влаштували акцію протесту проти міського голови Львова Андрія Садового.

«Ця акція спрямована конкретно проти політики Садового щодо його позиції стосовно вивішування червоно-чорних прапорів на адміністративних установах.

Ми вважаємо, що мер намагається таким вчинком не йти на конфронтацію з поляками. І цією акцією висловлюємо свою позицію щодо вшанування червоно-чорних прапорів як символу національної боротьби», – сказано в заяві ультрас, пише Tribuna.com.

15 лютого на сесії Львівської міської ради депутати підтримали висунуту міським головою постанову його заступника Андрія Москаленка про використання червоно-чорного прапора у Львові. У ньому йшлося про те, що в офіційних місцях для вивішування прапора може з’являтися виключно Державний прапор України.

Нагадаємо, 26 січня Сейм Польщі прийняв закон про зміни закону «Про інститут національної пам’яті». Відповідно до закону, до відповідальності притягуватимуть всіх, хто заперечує, підтримує або пропагує злочинні, на думку поляків, дії ОУН і УПА.

Loading...