понеділок, 19 лютого, 2018, 16:29 Політика
Україна є важливою для світу, бо може ділитись досвідом протистояння із Росією, – Фріз
ZIK
ZIK

Україна є дуже важливою для країн Європи та США, оскільки може ділитись досвідом протистояння із Російською Федерацією. Адже під час Мюнхенської конференції з питань безпеки саме Росію було визнано головною загрозою миру у світі.

Таку думку ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловила народний депутат України ( фракція БПП) Ірина Фріз.

Україна повинна говорити усьому світові про те, що відбувається у нашій державі та як діє Росія щодо своїх сусідів.

«Я б не говорила, ніби питання України не залишається на порядку денному у світі. Адже маємо можливість показати свій досвід протистояння із Російською Федерацією, яка на Мюнхенській конференції була визнана головною загрозою миру у світі. Адже глобальні виклики для світової безпеки дійсно змінюються, однак Росія перебуває в авангарді цих змін та загроз», – підкреслила депутат.

Тому, на її думку, Україна як держава, що має можливість ділитись досвідом протистоянь із РФ, є головною для країн як Євросоюзу, так і Сполучених Штатів.

Вона наголосила: європейці чекають на зміну зовнішньої політики Росії та припинення нею агресивних дій щодо інших держав. Що ж до питання пом‘якшення санкцій щодо РФ, то, на її думку, представники ЄС використовують цю тему для того, щоб «навернути Росію на шлях порозуміння та миру».

Окрім того, вона підкреслила: під час Мюнхенської конференції Україна мала можливість повідомити представникам європейських держав про те, як відбувається загострення на Донбасі і відповідно корелювати політику цих країн щодо Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 09:55 :24