понеділок, 19 лютого, 2018, 16:45 Львів
У рубриці «Львів» на IA ZIK: Тарифна наглість перевізників, чергування біля смітників, «танці» ЛМР навколо Монумента слави, триклятий грип

Сьогодні, 19 лютого, інформаційне агентство ZIK у рубриці «Львів» пропонує читачам добірку оперативних новин з життя Львова та області – зокрема, йдеться про проблеми зі сміттям та транспортом, а також долю пошкодженого напередодні Монумента слави радянським воїнам.

Для області день минув під знаком актуальних проблеми останніх років Львова – вивозу і утилізації сміття, а також проблем з транспортною системою.

Зокрема, у Дрогобицькій ратуші сьогодні відбулася прес-конференція керівника департаменту міського господарства Романа Москалика, на якій він поінформував журналістів про блокування Броницького сміттєзвалища і накопичення у зв’язку з цим сміття в місті.

Проблеми зі сміттям також виникли на Сколівщині, де влада вирішила їх розв’язати в оригінальний спосіб – міський голова міста Сколе для вирішення проблем з накопиченням сміття запропонував депутатам міської ради чергувати біля смітників та робити фото- та відеофіксацію тих, хто викидає сміття. До ідеї підійшли ґрунтовно – для депутатів навіть було складено графік чергування, і вказано біля якого смітника вони повинні знаходитись.

Не менш актуальною за сміття, для жителів Львівщини залишається проблема самовільного підвищення тарифів на проїзд перевізниками. Незгідні з таким рішенням мешканці Бартатова, що в Городоцькому районі звернулася до керівництва області та району, до народного депутата від округу щодо драконівських тарифів та незадовільного обслуговування маршруту №140 «Львів-Городок», яке здійснює ТОВ «Фіакр Львів». У разі, якщо влада не зреагує і не вирішить проблему законними способами, мешканці погрожують навіть перекрити трасу Львів-Шегині.

У Львові натомість триває епопея з Монументом Слави на вул. Стрийській. Сьогодні на брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив, що за висновками Львівської політехніки, стан несучих конструкцій монументу аварійний, отже вони мають бути демонтовані. Відтак виконком Львівської міськради у найближчу п’ятницю, 23 лютого, прийматиме рішення про демонтаж найвищої стели пам’ятника, яка і становить найбільшу небезпеку.

У місті Лева і далі вимушені канікули через зростання захворюваності на грип. Зокрема, у 21 школі тимчасово призупинили навчання. У п’ятьох школярі сидітимуть вдома до п’ятниці. В решти – до середи-четверга.

Курйозний випадок трапився у потязі «Львів-Вроцлав», де прикордонники Мостиського загону із туалету потяга «Львів-Вроцлав» витягнули українця, який їхав у ЄС «зайцем».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 03:02 :44