понеділок, 19 лютого, 2018, 0:41 Спорт
У футбольній Прем’єр-лізі України зіграно матчі 20-го туру

Мінімальною перемогою футболістів київського «Динамо» над донецьким «Олімпіком» (1:0) завершився у неділю, 18 лютого, 20-й тур чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги сезону-17/18.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки футбол премєр-ліга"

М’яч на столичному НСК «Олімпійський» на 24-й хвилині забив хавбек Віктор Циганков, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

«Маріуполь» обіграв у гостях кіровоградську «Зірку» – 3:0. Усі три м’ячі у ворота суперників (на 10-й, 26-й та 57-й хвилинах) відправив форвард маріупольців Андрій Борячук.

Львівські «Карпати» на «Україні» в столиці Галичини програли луганській «Зорі» – 0:2. Голи: Олександр Тимчик (55), Юрі (72).

На 34-й хвилині луганчанин Ігор Харатін не реалізував пенальті.

Нагадаємо, у стартовому матчі туру донецький «Шахтар» у п’ятницю, 16 лютого, розгромив одеський «Чорноморець» – 5:0. М’ячі на харківській арені «Металіст» забили Факундо Феррейра (20, 41 хвилини), Марлос (37, 52) та Віктор Коваленко (90). На рахунку Марлоса, крім двох голів, ще й три результативні передачі.

У суботу кам’янська «Сталь» здолала «Олександрію» – 2:0. Гра пройшла на столичній «Оболонь-Арені». М’ячі забили Дмитро Копитов (71) та Юрій Климчук (76).

Футболісти «Ворскли» перемогли у Полтаві рівненський «Верес» – 1:0. Гол на рахунку Владислава Кулача, який відзначився на 59-й хвилині.

Турнірне становище команд: «Шахтар» – 45 очок (після 20-ти ігор), «Динамо» – 42 (19), «Ворскла» – 34 (20), «Зоря» – 30 (20), «Верес» – 26 (20), «Маріуполь» – 26 (19), «Олімпік» – 25 (19), «Олександрія» – 19 (20), «Зірка» – 18 (20), «Чорноморець» – 17 (20), «Сталь» – 15 (20), «Карпати» – 15 (19).

Додамо, що матчі 21-го туру будуть зіграні у найближчі суботу та неділю, 24 і 25 лютого.

2018-09-24 01:14 :51